Hírek
2019. November 27. 14:18, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Egy dobozban hagyták magukra a kiskutyákat
A dombóvári rendőr örökbe fogadta őket.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába érkezett bejelentés 2019. november 26-án a délutáni órákban Gyulajról. A bejelentő – egy helyi férfi – elmondta, hogy lakóházának udvarára ismeretlen személy egy papírdobozt helyezett el, amiben három kiskutya van.
A helyszínre érkező kollégák a kutyákat szemrevételezték, rajtuk semmiféle sérülést nem láttak. A gyepmesteri telep telítettség miatt a kisállatok elhelyezését nem tudta megoldani, az egyik kutya gondozását egy helyi lakos vállalta.
A másik kettő kiskutyát a Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársa, Tóth Zoltán rendőr törzszászlós fogadta örökbe, akik az Alex és Bianka nevet nevet kapták kollégánk kislányának javaslatára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

