Hírek

2021. Május 18. 08:33, kedd | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

6. helyen végzett a Dombóvári Kosársuli KE kadet csapata az országos döntőben

Az első mérkőzésükön vereséget szenvedtek, majd a második akadályt sikeresen vették, így az ötödik helyért játszottak.

Dombóvári Kosársuli KE - Soproni Sportiskola KA/A 40-58 (8-19, 15-14, 13-12, 4-13)
DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE - KECSKEMÉTI KA/A 62-57 (16-20, 16-20, 15-11, 15-6)
Dombóvári Kosársuli KE – Zalakerámia ZTE KK 61-72 (10-12, 20-20, 17-18, 14-22)
Dombóvár: Szőke B. 28/9, Lép A. 3, Óliás G. 8, Fehérvári Cs. 8/3, Roósz R. 12.Cs.: Monostori Á. 2, Berta B., Halmai Zs., Pintér B., Csomor G., Vincellér N.

„Az országos döntő utolsó napján, az 5. helyért szálltunk harcba a Zalaegerszeg csapata ellen. Pontszegényen indult a találkozó, pár ponttal csapatunknál volt az előny a negyed derekához érve. Ellenfelünk időkérés után, zónavédekezésre váltott, amit a mérkőzés egészében tovább alkalmazott. Nagyon kapkodva, tanácstalanul, támadtunk. Rengeteg eladott labdánk volt és kintről is pontatlanul céloztunk. Mindezek ellenére csupán 2 pontos hátrányban voltunk a félidőben. A 2. félidőt nagyon jól kezdtük. Ledolgoztuk a hátrányunkat, majd 5 ponttal is vezettünk már, amikor érthetetetlen módon, ismét kapkodni kezdtünk. Újabb eladott labdák, ki nem kényszerített hibák, és már a negyed végére 3 ponttal ellenfelünk járt előrébb. A záró felvonásban nem sikerült újat húzni, talán kicsit el is fáradtunk, így sajnos csapatunknak nem sikerült az 5. helyet megszerezni." - tette közzé közösségi oldalukon edzőjük.

Edzők: Tamás Péter, Szilágyi Tamás
Erőnléti edző: Gábor Balázs

Szép volt Fiúk! HAJRÁ DOMBÓVÁR!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 18. 08:19, csütörtök | Helyi

„Nyuszikupa” kölyökatlétika versenyt rendeztek Dombóváron

Öröm volt látni a sok lelkes atlétapalántát, akikből talán a jövő bajnokai lehetnek.

2024. Április 17. 07:51, szerda | Helyi