Hírek
2018. Október 16. 11:33, kedd |
Helyi
Forrás: Dombó Média
A középmezőnybe sprintelt Farkas Bence Argentínában
Az argentinai Buenos Airesban zajló III. Nyári Ifjúsági Olimpián október 13-án rendezték meg a 200 méteres síkfutás első versenyét, melyen a magyar atlétaválogatott tagjaként Farkas Bence állt rajthoz.
A korábbi remek eredményeivel az ötkarikás játékokon indulási jogot szerzett 16 éves sprinter azt a célt tűzte ki célul maga elé a legrangosabb nemzetközi megmérettetés előtt, hogy 22 másodpercen belüli időeredményt érjen el. Az összesen 24 indulót felvonultató mezőnyben a Dombóvári VASE atlétája igen erős futamba került, ahol robbanékonyan rajtolva és szélsebesen futva 21,9 másodperces idővel hatodikként ért célba. Tarr Imre edző tehetséges tanítványa összesítésben a 13. helyet szerezte meg a nála egy-másfél esztendővel idősebbek között.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

