Hírek
2019. Szeptember 04. 08:34, szerda |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Egy-egy arany- és bronzérmet szereztek az atléták
Budapesten a MTK atlétikai pályáján augusztus 31-én és szeptember 1-jén harmadik alkalommal rendezték meg a Serdülő Magyar Liga döntőjét, melyen versenyszámonként a 12 hazai legjobb sportoló állt rajthoz
. A Dombóvári VASE két tehetséges fiatallal képviseltette magát a megmérettetésen.
A 2004-ben és 2005-ben született lányok 1500 méteres akadályfutásában kiélezett hajrát követően Tóth Lenke haladt át elsőként a célvonalon 5 perc 30,19 másodperces idővel, Esküdt Luca pedig a harmadik helyet szerezte meg.
Az utóbbi tehetség a 3000 méteres síkfutásban nyolcadikként végzett. Fazekas Gáspár edző másik tanítványa a 800 méteres távon a negyedik lett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

