Hírek
2018. Augusztus 24. 10:53, péntek |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Göblyös Csenge és Farkas Bence is aranyérmet szerzett
A fővárosban rendezték meg augusztus 18-án a Budapest Nyílt Junior és Ifjúsági Bajnokságot, melyen a Dombóvári VASE öt sprintere is megmérette magát.
Tarr Imre edző tanítványai közül az ifjúsági fiúk 200 méteres síkfutásában rajthoz álló Farkas Bence szerepelt a legjobban, aki 22,27 másodperces idővel diadalmaskodott. Ugyanebben a korcsoportban Bíró Dávid a 100 méteres síkfutás egyik előfutamában 11,79 másodpercet repesztve harmadikként ért célba, azonban őt a döntőben kízárták. A lányok ugyanezen távjának fináléjában Göblyös Csenge 12,81 másodperccel mindenkit maga mögé utasított, Berényi Natália pedig bronzérmet érdemelt ki 13,03 másodperccel.
Az újonc-serdülő kategóriában a 100 méteres síkfutás egyik előfutamában Iberhardt Bence 12,13 másodpercre javította az egyéni csúcsát, a fináléban pedig negyedikként végzett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

