Hírek
2015. Augusztus 25. 16:37, kedd |
Helyi sport
Forrás: DOVASE
Jó kezdés a nyári pihenő után
Augusztus 21-én rendezték Kaposváron az MG Product Kupát, mely liga verseny is volt egyben. Négy dombóvári atléta állt rajthoz a rövid nyári pihenő után.
Papp Bence a 100 m-es előfutamban 11:23-as egyéni csúcsot ért el. Végül a felnőtt Szuper Ligában az ötödik helyen zárt. Tarr Imre elégedett volt tanítványával.
Tóth Virág könnyedén győzött a junior Ligában 1500 m-en.
Beke Zsanett 3000 m-es akadályfutásban egyenletesen versenyezve a felnőtt Szuper Liga harmadik helyét szerezte meg.
Tóth Lili Anna a felnőtt Szuper Ligában 800 m-en állt rajthoz. Bár ez nem feltétlenül az ő távja, mégis harmadikként ért célba. Bátor versenyzéssel megjavította egyéni legjobbját.
Fazekas Gáspár szerint ezek az eredmények mindenképpen biztatóak a szeptember 12-13-án megrendezésre kerülő Atlétikai Csapatbajnokság fényében, ahol ugyanezek az atlétáink versenyeznek majd.

Tóth Virág
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

