Hírek
2019. Május 19. 08:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Jól szerepeltek a DOVASE atlétái
A győri Olimpiai Parkban bonyolították le május 11-én és 12-én a 2019. évi Csapatbajnokság nyugati-csoportjának elődöntőjét, melyen a dombóvári fiatalok a Pécsi SN Zrt. versenyzőivel közös együttesben indultak.
Az ifjúsági-, junior-, és utánpótláskorú, valamint felnőtt atlétákat egyaránt felvonultató 17 gárda megmérettetésén a társaság - az elmúlt évhez hasonlóan - a 11. lett.
A DOVASE tehetségei közül a legjobban Farkas Bence szerepelt, aki a nyílt kategóriában a 200 méteres síkfutásban 21,7 másodperces idővel harmadikként ért célba és tagja volt annak a 4x100 méteres férfi váltónak is, mely a negyedik helyet szerezte meg.
A többi futó - Göblyös Csenge, Berényi Natália, Bíró Dávid, Iberhardt Bence, Papp Bence, Várteleki Richárd, Strijk Barna és Havanecz Zsolt - is kitett magáért, hiszen valamennyien egyéni csúcsot, vagy ahhoz közeli eredményt értek el versenyszámaikban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

