Hírek
2019. Augusztus 28. 09:38, szerda |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Kétszer is a dobogó legfelsőbb fokára állt Farkas Bence
A Dombóvári VASE két tehetséges fiúval képviseltette magát az Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntőjén.
A fővárosi Lantos Mihály Sportközpont volt a helyszíne augusztus 24-én és 25-én a 3. Atlétikai Ifjúsági Magyar Liga Döntőjének, melyre versenyszámonként az előcsatározások alapján a legjobb nyolc eredményt elért sportolót hívták meg.
A Dombóvári VASE két tehetséges fiúval képviseltette magát a megmérettetésen. A 100 és a 200 méteres síkfutást a 2002-ben született Farkas Bence remek teljesítménnyel egyaránt megnyerte. Az előbbi futamban 10,84 másodpercet „repesztett”, az utóbbiban pedig 21,59 másodperces idővel utasította maga mögé valamennyi vetélytársát. A nála egy évvel fiatalabb Strijk Barnabás László a 3000 méteres távon állt rajthoz, ahol 9 perc 22,53 másodperces eredményével az ezüstérmet szerezte meg. A dobogó legfelső fokára kétszer felálló sprinter trénere Tarr Imre, az ugyancsak kiváló produkcióval előrukkoló középtávfutóé pedig Fazekas Gáspár.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

