Hírek
2012. Szeptember 03. 09:43, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Szabó István, fotó: google
Szezonzáró strandröplabda torna
Szezonzáró strandröplabda tornát szervezett a dombóvári Amatőr Röplabda Club ( ARC ) szombaton, szeptember elsején Gunarasban.
Bár az idő nem kedvezett a sportág szerelmeseinek, ennek ellenére hét páros vett részt az eseményen.
A már szokásosnak mondható váratlan győzelmek, és vereségek felborították a papírformát, azért mindenki elégedetten áztatta ki magából a fáradtságot a meccsek után.
A végeredmény :
1. Kovács Zoltán – Szabó István
2. Keppel Attila – Schuller Dávid
3. Illés Gábor – Szabó Barnabás
4. Hegyi Balázs – Szabó Ádám
5. Reizinger Attila – Tóth Tamás
6. Miklós Dávid – Miklós Zoltán
7. Ferenczi Csaba – Hohmann Gábor
Különdíjat kapott a Miklós család.
Köszönet Tóth Tamásnak a Magyar Röplabda Szövetség Elnökének a díjakért, a Dombó-Ware Számítástechnikának a támogatásért, és Gunaras Fürdőnek a helyszín biztosításáért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

