Hírek
2011. Augusztus 22. 00:01, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Dombóvári Amatőr Röplabda Club
Városi strandröpi: záróforduló és összetett végeredmény
A negyedik fordulóval szombaton véget ért az idei dombóvári városi strandröplabda bajnokság. Ezúttal öt csapat küzdött egymással és a tikkasztó meleggel.
A harmadik helyet a Németh László - Apáti Zsolt páros szerezte meg. Őket a Zuzalovics testvérpár - Boruzs Gábor és Ferenczi Csaba - előzte meg. Az első helyet pedig, immár harmadszor a Málnászok csapata, azaz Mészáros Norbert és Schulteisz Imre érte el.
Így hát a 2011. évi összetett versenyt szintén a Málnászok nyerték, második a Young Guns - Keppel Attila és Schuller Dávid - lett, míg a bronzkupát a Zuzalovics testvérek vehették át.
Az évadzáró dombóvári strandröplabda-versenyre, a Dombó-Ware Kupára augusztus 28-án, vasárnap kerül sor Gunarasban. Ide várják a szervezők a Dél-Dunántúl legjobb amatőr csapatait, akik férfi, női és vegyes kategóriában mérkőznek meg egymással. A meccsek 10 órakor kezdődnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

